25 Mart 2017 Cumartesi
 
Sitede Ara
Bana Ulaşın
Bize Sorun
Bir Fikrim Var
Çözüm Arıyorum
Gündem
Kongre ve Konferanslar
Atamalar
Kariyer İmkanları
İŞ VE KARİYER FIRSATLARI  
Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü İnşaat ve Onarım Daire Başkanlığı Geçici Görev ile Personel Alımı
27.11.2013

Bakanlığımız Merkez Teşkilatı bünyesindeki Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü İnşaat ve Onarım Daire Başkanlığında geçici görevle; Yatırım, Satınalma ve diğer İdari Birimlerde görev almak  üzere geçici görev ile çalıştırılmak üzere  30(otuz) adet Personel, saha görevlerinde çalıştırılmak üzere ise 3 (üç) adet şoför istihdam edilecektir. 

Müracaatlar, 29 Kasım 2013 tarihi mesai bitimine kadar iodbpersonel@gmail.com e-posta adresine dilekçe ve fotoğraflı özgeçmiş iletmek suretiyle yapılacaktır.

Başvuruların toplanmasına müteakip mülakat tarihi belirlenerek İnşaat ve Onarım Daire Başkanlığınca mülakat yapılacaktır.

ARANAN ŞARTLAR


- Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşların Merkez ve Taşra Teşkilatında halen 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa göre kadrolu görev yapmak.

- Tercihen Üniversitelerin Teknik veya İktisadi İdari Bilimler Fakültesi vb. fakülte mezunu  olmak. (4 yıllık diğer bölümler ayrıca değerlendirilecektir.)


- Sağlık Hizmetleri Sınıfından başvuracak olan adayların  4 yıllık İşletme, İktisat vb. bölüm mezunu olmaları ön koşuldur.

- Şoför kadrosunda olanlar veya şoförlük hizmeti verebilecek devlet memurları da görevlendirilecektir.

- Erkek adayların askerliğini yapmış veya muaf olmaları gerekmektedir.

İletişim :
Atilla YORULMAZ
Grup Amiri
Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü
İnşaat ve Onarım Dairesi Başkanlığı
0312 458 59182017  © T.C. Sağlık Bakanlığı